Co możemy dla Ciebie zrobić?

Masz długi? Antywindykacja pomoże Ci w wyjściu z zadłużenia!

Czym zatem jest antywindykacja? Procedura jak antywindykacja, określana też jako antyegzekucja, polega na działaniach służących poprawie sytuacji dłużnika w obliczu windykacji długów oraz egzekucji komorniczej.

Jeśli Twoje długi trafiły do kancelarii windykacyjnej albo komorniczej, antywindykacja prowadzona przez naszych specjalistów pomoże Ci w tej trudnej sytuacji!

Wszystkie procedury w ramach antywindykacji odbywają się w ramach określonych przez przepisy prawa i dają dłużnikowi szansę na skuteczną ochronę w obliczu zadłużenia.

Jak to działa? Antywindykacja – krok po kroku

Skorzystanie z antywindykacji nie jest trudne. Zobacz, jak uzyskać fachowe wsparcie!

1.

Krok 1: Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć procedurę antywindykacji. Wystarczy, że wypełnisz znajdujący się na naszej stronie formularz. Przekaż nam informacje dotyczące swojego zadłużenia, wierzycieli oraz sytuacji finansowej, aby uzyskać pomoc specjalistów.

2.

Krok 2: Badamy dokładnie przekazaną nam sprawę. Bierzemy pod uwagę różne czynniki, by zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie pozwalające na szybkie pozbycie się długów.

3.

Krok 3: Podejmujemy działania mające na celu ochronę dłużnika w zależności od jego sytuacji. Kontaktujemy się z wierzycielami, komornikami, badamy zasadność ubiegania się o spłatę należności, uczestniczymy w rozprawach sądowych, bronimy praw dłużnika.

4.

Krok 4: Ciesz się finansową wolnością dzięki łatwiejszej spłacie należności lub nawet całkowitemu umorzeniu długów. Nasi specjaliści zadbają o to, aby Twoja sytuacja finansowa uległa poprawie.

Zalety antywindykacji

Antywindykacja to skuteczny sposób na pozbycie się zadłużeń – niezależnie od ich wysokości.

Dlaczego warto skorzystać z antywindykacji?
– Daje szansę na łatwiejsze oddłużenie,
– Pozwala na ochronę praw dłużnika,
– Zapewnia spokój psychiczny,
– Ułatwia wyjście na finansową prostą.

Na czym polega antywindykacja?

W ramach antywindykacji prowadzone są zróżnicowane czynności:
– Zbadanie zasadności roszczeń wierzyciela – jego roszczenia mogą dotyczyć przedawnionych już długów.
– Negocjacje z wierzycielami – można uzgodnić nowe zasady spłaty należności, na przykład przez redukcję wysokości rat lub wydłużenie okresu spłaty.
– Kontrolowanie pracy windykatorów, komorników – dbamy o poszanowanie praw dłużnika.
– Obrona w postępowaniach sądowych – prawnik występujący w imieniu dłużnika może zapewnić mu skuteczną obronę podczas spraw sądowych.
– Upadłość konsumencka – zadłużony konsument może skorzystać z oddłużenia w procesie sądowym, które pozwala na umorzenie części jego długów lub nawet całości oraz na zatrzymanie toczących się procedur komorniczych i sądowych.

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć swoją procedurę antywindykacyjną!