Co możemy dla Ciebie zrobić?

Upadłość konsumencka i oddłużanie Częstochowa

Pomagamy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej w Częstochowie w przypadku niewypłacalności. Oferujemy szybkie i łatwe usługi dla osób, które muszą ogłosić upadłość. Mieścimy się niedaleko Częstochowy, więc jest to dogodne rozwiązanie dla osób mieszkających w okolicy.

Wiemy, jak postępować w przypadkach, gdy nie ma porozumienia z wierzycielami. W przypadku zawarcia upadłości zapewniamy najkorzystniejsze dla Państwa rozstrzygnięcie. Nasi specjaliści udzielą Ci wsparcia w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej oraz przygotujemy dla Ciebie wniosek o ogłoszenie upadłości.

Czym jest upadłość konsumencka?

Masz problemy ze spłacaniem należności? Twoje długi narastają z dnia na dzień? Pomyśl o skorzystaniu z postępowania upadłościowego! Upadłość konsumencka jest rodzajem upadłości przewidzianej specjalnie dla konsumentów – osób fizycznych, które nie mają własnej działalności gospodarczej. Dzisiaj z upadłości konsumenckiej może skorzystać praktycznie każdy dłużnik – nawet jeżeli doprowadził on swoimi działaniami do powstania zadłużenia. Aby ogłosić bankructwo, należy być konsumentem i pozostawać w stanie niewypłacalności przez minimum 3 miesiące. Należy również przygotować i złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości do sądu. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to szansa na rozpoczęcie nowego etapu w życiu – bez stresu i strat wynikających z ciążącego długu!

Usługi upadłości konsumenckiej w Częstochowie – kiedy warto z nich skorzystać?

Aby ogłosić upadłość konsumencką, nie trzeba przekazywać wniosku do sądu osobiście! Dzisiaj wnioskowanie i postępowanie upadłościowe toczy się w formie elektronicznej. To większa wygoda oraz łatwiejszy dostęp do postępowania dla osób w trudnej sytuacji! Jeżeli potrzebujesz pomocy w ogłoszeniu upadłości, skorzystaj z usług prawnych, dzięki którym możesz łatwiej przejść całą procedurę. Doświadczeni prawnicy dokładnie zbadają Twoją sytuację, doradzą Ci i przygotują wniosek o upadłość konsumencką. Wsparcie ekspertów w obszarze Prawa upadłościowego to dobry wybór dla każdego dłużnika, który chce mieć pewność, że jego postępowanie zostanie przeprowadzone szybko i sprawnie. Usługi upadłości konsumenckiej online to skuteczne wsparcie w stresującym okresie w życiu!

Oddłużanie nieruchomości – na czym polega?

Masz długi i nieruchomość? W takim przypadku należący do Ciebie majątek może zostać przeznaczony na spłatę zadłużenia. Czy można temu zapobiec? Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest oddłużanie nieruchomości, które polega na pozbyciu się zadłużenia ciążącego na mieszkaniu, domu czy na działce. Celem jest zapobieganie licytacji komorniczej nieruchomości, która może powodować wiele problemów dla dłużnika i jego bliskich. Oddłużanie daje większą swobodę i pozwala na pozbycie się długów na własnych zasadach. Oddłużanie nieruchomości może polegać na negocjacjach z wierzycielem, bankiem, ale również na sprzedaży nieruchomości, by spłacić zadłużenie i przeprowadzić się do nowego, tańszego lokum. Korzystając z pomocy w oddłużeniu nieruchomości, możesz szybko rozwiązać tę skomplikowaną sprawę i odetchnąć z ulgą!