Spłaciłeś kredyt wcześniej? Odbierz zwrot prowizji bankowej!

Kto może otrzymać zwrot prowizji z banku?

Wziąłeś pożyczkę bankową i spłaciłeś ją przed terminem? W takim przypadku masz możliwość otrzymania zwrotu pobranej przez bank prowizji. Średni zwrot z jednej umowy to nawet 4200 zł!

Aby ubiegać się o zwrot prowizji bankowej, należy spełnić poniższe warunki:
1. Umowa pożyczki (kredytu konsumenckiego) zawarta po dniu 18 grudnia 2011 roku.
2. Maksymalna kwota pożyczki do 255 550 zł.
3. Pożyczka została udzielona konsumentowi – nie była brana na firmę.
4. Nastąpiła wcześniejsza spłata pożyczki za pomocą własnych środków, przez pożyczkę konsolidacyjną lub przeniesienie jej do innego banku.
5. Bank naliczył i pobrał prowizję albo doliczył do pożyczki inne koszty.

Jak to działa? Zwrot prowizji bankowej – krok po kroku

1.

Krok 1: Skontaktuj się z nami.
Wypisz znajdujący się na naszej stronie formularz zwrotu prowizji, zadzwoń do nas albo zamów bezpłatną rozmowę telefoniczną z naszym konsultantem.

2.

Krok 2: Przeanalizujemy Twoją sprawę.
Sprawdzimy, czy możesz ubiegać się o zwrot prowizji bankowej, a także wyliczymy, jaka może być jego wysokość.

3.

Krok 3: Nasi prawnicy przystępują do pracy.
Prawnicy posiadający duże doświadczenie w prawie finansowym występują w imieniu naszych klientów w sądzie, by odzyskać należny zwrot prowizji.

4.

Krok 4: Wypłata pieniędzy ze zwrotu prowizji.
Dostajesz należne pieniądze, które pochodzą ze zwrotu prowizji od banku.

Jak duży zwrot możesz otrzymać?

Wysokość zwrotu zależna jest przede wszystkim od wysokości kredytu bankowego oraz od ustalonej przez bank prowizji lub innych pobranych kosztów. Skontaktuj się z nami przez formularz zwrotu prowizji lub telefonicznie, by dowiedzieć się, jaką kwotę możesz odzyskać.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Żeby otrzymać zwrot prowizji bankowej, należy przygotować kopię umowy kredytowej, a także potwierdzenie dokonanej spłaty lub konsolidacji kredytu. Gdy nie masz potrzebnych dokumentów, nasi specjaliści pomogą w uzyskaniu ich w banku.

Na czym polega usługa zwrotu prowizji?

Oferujemy usługi prawne w ramach odzyskania prowizji od banków przy dokonaniu wcześniejszej spłaty pożyczki – kredytu konsumenckiego. Nasi prawnicy zapewniają kompleksową i fachową obsługę.

Jaki jest koszt usługi?

Pracujemy według rozliczenia „success fee”, czyli pobieramy opłatę dopiero po wygranej sprawie. Dzięki temu nie ma potrzeby pokrywania jakichkolwiek kosztów podczas analizy sprawy przez naszych specjalistów. Gdy nie uda nam się odzyskać prowizji, nie obciążamy naszych klientów żadnymi kosztami.

Jak długo trzeba czekać na zwrot prowizji?

Możemy odkupić roszczenie o zwrot prowizji i wypłacić pieniądze nawet w 24-48 godzin. W przypadku reprezentacji w sądzie czas oczekiwania na otrzymanie zwrotu to kilka miesięcy.

Bezpłatny formularz kontaktowy